Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Кириленко: Бахмут зруйновано більш ніж на 60%

Кириленко: Бахмут зруйновано більш ніж на 60%

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Кириленко: Бахмут зруйновано більш ніж на 60% Понад 60% Бахмута зруйновано під час боїв та російського наступу на місто, яке триває вже півроку, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко.

За його словами, у середу в результаті обстрілів міста загинули двоє мирних жителів.

"Які б спроби увійти до міста не робив противник, йому не вдається просунутися. Які б успіхи вони не мали, вони були відкинуті на колишні позиції межі міста, - сказав Кириленко в ефірі українського телемарафону. - Фактично, зараз вони знаходяться на рівнинній спустошеній території , Що також сприяє величезним втратам серед особового складу".

Український президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні в середу подякував військовим, які завдають ворогові численних втрат і вибивають російські війська з позицій на околицях Бахмута.

"Окупанти вже півроку переносять дату, коли чекають на захоплення всього Донбасу. Ось чекали до Нового року - а наші захисники знову демонструють успіхи. Окупанти постійно збільшують свої сили на Донеччині - вони роблять це і зараз. І кожен такий день наших успіхів - це нове доказ божевілля самої ідеї нападати на Україну", - сказав Зеленський.