Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Кремлі допустили обговорення Путіним та Лукашенком ідеї перемир'я з Україною

У Кремлі допустили обговорення Путіним та Лукашенком ідеї перемир'я з Україною

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
У Кремлі допустили обговорення Путіним та Лукашенком ідеї перемир'я з УкраїноюОфіційний представник Кремля Дмитро Пєсков припустив, що президент Росії Володимир Путін обговорить із білоруським колегою Олександром Лукашенком його ідею про перемир'я з Україною без права перегрупування військ на засіданні Вищої державної ради (ВГС) Союзної держави. 

«Безперечно, ми чули заяву Олександра Григоровича, безумовно, два президенти — Путін і Лукашенко — продовжать [спілкування] наступного тижня, буде засідання Вищої державної ради Союзної держави, [це] дасть можливість президентам ще раз докладно поговорити один з одним, напевно, будуть і цю тему обговорювати», - сказав Пєсков.

Офіційний представник Кремля підкреслив, що в контексті України нічого не змінюється, війна продовжуватиметься, оскільки це є наразі єдиним засобом досягнення тих цілей, які стоять перед Росією.

Раніше Лукашенко запропонував оголосити перемир'я в Україні та заборонити переміщення техніки та перекидання зброї з обох боків. За його словами, зупинити військові дії потрібно до того, як розпочалася ескалація конфлікту.
 
"Спробую ризикнути запропонувати припинити бойові дії", - заявив президент Білорусі.