Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Україна відкинула ідею Лукашенка про перемир'я

Україна відкинула ідею Лукашенка про перемир'я

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Україна відкинула ідею Лукашенка про перемир'яУ відповідь на пропозицію білоруського керівника оголосити перемир'я у війні Росії проти України, офіс Зеленського повторив, що не погодиться на припинення вогню, поки Росія не звільнить захоплені території.

"Ще раз за пунктами. Будь-яке припинення вогню означатиме право Росії залишитися на окупованих територіях. Цього категорично не можна допустити”, - написав радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у твіттері.

Лукашенко допомагає Володимиру Путіну в його агресії проти України та збирається розмістити на території Білорусі російську ядерну зброю. Сьогодні Лукашенко виступив із чотиригодинним зверненням до нації, в якому серед іншого згадав про перемир'я.

"Спробую ризикнути запропонувати зупинити бойові дії. Оголосити перемир'я без права переміщення угруповань військ та перекидання зброї та техніки. Все, мертве. Завмерли", - сказав Лукашенко.

Подоляк висміяв і пропозицію, і його автора.

"Україна має право переміщати на своїй території війська та техніку так, як вважає за потрібне. Дивні миротворці виглядають комічно”, - написав він.