Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Українська компанія Ukrspecsystems представила розвідувальний дрон MiniShark

Українська компанія Ukrspecsystems представила розвідувальний дрон MiniShark

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Українська компанія Ukrspecsystems представила розвідувальний дрон MiniShark Українська компанія Ukrspecsystems презентувала прототип безпілотного літального апарату (БПЛА) MiniShark на виставці Brave1. Дрон призначений для виконання розвідувальних завдань, повідомляє «Український мілітарний портал».

Виробник стверджує, що апарат може виявляти наземні цілі. Радіус застосування MiniShark складає 35 км. Дрон з максимальною злітною масою до п'яти кілограмів здатний перебувати у повітрі до двох годин та розвивати швидкість до 120 кілометрів на годину.

Безпілотник може нести оптико-електронну систему із десятикратним оптичним зумом. Система, що вміщується у двох рюкзаках, проходить заводські випробування.

У квітні стало відомо, що російська компанія «Локаційна майстерня» розробила протидронову рушницю ПАРС-С «Степашка», яка може глушити дрони подвійного призначення.

У липні 2022 року журнал The National Interest писав, що Росія перевершує Україну за кількістю розвідувальних дронів. БПЛА використовуються російськими військовими для виявлення та відстеження українських підрозділів.