Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Байден заявив про запобігання катастрофічному дефолту в США

Байден заявив про запобігання катастрофічному дефолту в США

Категорія: Головне, Політика
Байден заявив про запобігання катастрофічному дефолту в СШАПрезидент США Джо Байден підтвердив, що республіканці досягли принципової домовленості з Конгресом щодо запобігання можливому дефолту в країні. 

"Ця угода - добра звістка для американського народу, тому що вона дозволяє уникнути того, що могло б стати катастрофічним дефолтом і призвело б до економічної рецесії зі спустошенням пенсійних заощаджень і втратою мільйонів робочих місць", - заявив глава держави.

У неділю, 28 травня, переговорні групи доопрацюють текст ініціативи, яку направлять на затвердження до Палати представників та Сенату. Байден "наполегливо" закликав обидві палати затвердити законопроект негайно.

Раніше спікер Палати представників Конгресу Кевін Маккарті повідомив про досягнення домовленості з Білим домом щодо запобігання дефолту в США. При цьому він звинувачував Байдена в бездіяльності для врегулювання ситуації навколо держборгу.

Мінфін США уточнив термін настання дефолту в країні. Передбачається, що він відбудеться 5 червня, а не 1 червня, як прогнозувала голова відомства Джанет Йеллен.