Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Нова атака України безпілотниками: у Києві працює ППО, оголошено повітряну тривогу

Нова атака України безпілотниками: у Києві працює ППО, оголошено повітряну тривогу

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Нова атака України безпілотниками: у Києві працює ППО, оголошено повітряну тривогу Повітряні сили ЗСУ повідомляють, що в ніч на вівторок кілька регіонів України, зокрема Київська область, зазнають ударів російськими безпілотними літальними апаратами.

У столиці та ще у 10 регіонах оголошено повітряну тривогу.

Голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив, що «в області на підступах до Києва працює ППО». «Безпека до відбою повітряної тривоги», — написав він.

До цього Попко попереджав про загрозу застосування ударних дронів у Києві та закликав мешканців вирушити в укриття.

Повітряні сили ЗСУ повідомляють про загрозу застосування безпілотників у Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській та Миколаївській областях.

До цього також йшлося про загрозу Одеській області, але згодом щодо цього регіону військові дали відбій.