Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Трамп закликав судити його після виборів 2024 року

Трамп закликав судити його після виборів 2024 року

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика

Трамп закликав судити його після виборів 2024 рокуКолишній президент США Дональд Трамп заявив, що судові процеси у справах проти нього слід проводити лише після виборів американського лідера у 2024 році. Про це він написав у соціальній мережі Truth Social.


 

«Цей суд, якого ніколи не мало б статися у зв'язку з моїм правом на свободу слова та величезною корупцією [президента США Джо] Байдена, має йти… після виборів», — закликав він.

 

Політик висловив невдоволення, що прокуратура запланувала розпочати процес у справі про штурм Капітолію 2 січня 2024 року.

 

На його думку, звинувачення вплине на вибори на фоні початку електоральних заходів у низці штатів. "Втручання у вибори", - підсумував Трамп.


Раніше під час виступу перед своїми прихильниками Трамп розповів, що готовий до нової порції звинувачень. Він припустив, що йому мають пред'явити їх наступного тижня.


Трамп також виступив зі звинуваченням на адресу судді Тані Чуткан, яка веде його справу. За його словами, вона мала зв'язки з юридичною фірмою, яка обслуговувала українську енергокомпанію Burisma, яка є колишнім роботодавцем сина американського лідера Джо Байдена Хантера.