Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Євросоюзі порушили питання щодо фінансування виборів в Україні

У Євросоюзі порушили питання щодо фінансування виборів в Україні

Категорія: Головне, Політика
У Євросоюзі порушили питання щодо фінансування виборів в Україні Члени Європарламенту (ЄП) від Австрії Харальд Вілімський та Георг Майєр звернулися до Єврокомісії (ЄК) за роз'ясненнями щодо слів президента України Володимира Зеленського про те, що він готовий у 2024 році провести в країні вибори, але за умови фінансової підтримки Заходу. 

«Наступного року в Україні відбудуться вибори. Однак президент України Володимир Зеленський нещодавно заявив, що не має наміру витрачати на них гроші. Якщо вибори відбудуться, витрати на них мають покрити США та ЄС», - нагадали вони.

У зв'язку з цим вони звернулися до ЄК із питанням про те, чи має вона намір виділяти кошти на проведення в Україні вибори, а також поцікавилися, якою буде реакція ЄС у разі, якщо вибори не проведені.

«Чи має намір Єврокомісія покривати витрати на вибори в Україні і як вона оцінює заяву президента України Чи впливає небажання президента України проводити демократичні вибори на статус країни-кандидата (на членство в ЄС), якщо ні, то чому? Якою буде реакція Комісії у разі, якщо Україна не проведе вибори наступного року і як це вплине на фінансову підтримку України з боку ЄС?» — спитали парламентарі.