Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » AFP: глава Сьєрра-Леоне Біо заявив про прохання США втрутитися у вибори президента

AFP: глава Сьєрра-Леоне Біо заявив про прохання США втрутитися у вибори президента

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика

AFP: глава Сьєрра-Леоне Біо заявив про прохання США втрутитися у вибори президента Президент Сьєрра-Леоне Джуліус Маада Біо заявив, що США намагалися змусити його втрутитися у процес підрахунку голосів під час президентських виборів у червні. Про це повідомляє агентство AFP. 

 

Під час виступу в Американському університеті у Вашингтоні Біо розповів, що виборча комісія Сьєрра-Леоне (ECSL) провела всі необхідні розрахунки, зіставлення, завершила всі процеси.

 

«На той час з боку США мене попросили перешкодити їм оголосити результати. Тому я не знаю, хто кого звинувачує у втручанні», — звинуватив глава держави Вашингтон у спробі втрутитися у вибори. 

 

Політик додав, що не зв'язувався з виборчкомом. Пізніше представники США зазначили, що прагнули домогтися проведення другого туру голосування. За словами Біо, Сьєрра-Леоне підтримує «прекрасні стосунки» з Вашингтоном та прагне їх зберегти.

 

Наприкінці серпня колишній президент США Дональд Трамп відмовився визнати себе винним у втручанні у президентські вибори 2020 року у штаті Джорджія.

 

«Своїм підписом нижче я заявляю про свою невинність за звинуваченнями у цій справі», - наголосив він.