Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Кеннеді-молодший: переговори Росії та України у 2022 році були зірвані Байденом

Кеннеді-молодший: переговори Росії та України у 2022 році були зірвані Байденом

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Кеннеді-молодший: переговори Росії та України у 2022 році були зірвані Байденом У зриві мирних переговорів між Росією та Україною у 2022 році винен президент США Джо Байден. Про це Роберт Кеннеді-молодший заявив на мітингу на підтримку кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа у штаті Арізона.

За його словами, 2022 року прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон змусив Володимира Зеленського розірвати мирну угоду. Однак Джонсон не зробив би цього без вказівки з боку Байдена, зазначив Кеннеді молодший.

"Байден відправив Бориса Джонсона на Україну, щоб він змусив Зеленського розірвати мирний договір, який уже був підписаний самим Зеленським та російською стороною", - сказав політик, додавши, що Москва до моменту зриву угоди вже розпочала процес виведення військ.

Раніше Кеннеді молодший пояснив свою підтримку кампанії Трампа. Він нагадав, що республіканець пообіцяв відновити переговори та відразу припинити бойові дії в Україні.