Пожежа в Хітроу розслідує підрозділ боротьби з тероризмом
22 березня 2025 11:18
Переглядів: 142
Коментарів: 0
Надрукувати
Підрозділ британської поліції, який займається протидією тероризму, розпочав розслідування пожежі на електропідстанції, яка розташована поряд із лондонським аеропортом Хітроу. Про це пише The Times із посиланням на заяву Скотленд-Ярду.
У прес-службі поліції заявили, що правоохоронці співпрацюють із пожежною службою у справі з'ясування причин займання. Оскільки аеропорт є частиною інфраструктури національного значення, до розслідування залучено контртерористичну команду. За даними газети, поліцейські мають якнайшвидше з'ясувати, чи могла мати місце диверсія. При цьому в заяві Скотленд-Ярду йдеться, що поки що «немає ознак, що мали місце навмисні дії».
Через пожежу на підстанції поряд із аеропортом у Хітроу було відключено електрику. Один із найбільших аеропортів світу буде закритий протягом усього дня сьогодні, 21 березня. За підрахунками FlightRadar 24, це торкнеться як мінімум 1351 рейсу та майже 300 тис. пасажирів. Експерти зазначають, що зупинка роботи Хітроу може на кілька днів порушити роботу усієї світової системи авіасполучення.
|