Ердоган обговорив із Зеленським завершення конфлікту в Україні
16 травня 2025 16:11
Переглядів: 108
Коментарів: 0
Надрукувати
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган обговорив з українським колегою Володимиром Зеленським зусилля щодо завершення українського конфлікту. Про це турецький лідер повідомив за підсумками двосторонньої зустрічі в Анкарі. Під час розмови з українським колегою він заявив, що для завершення конфлікту Росії та Україні необхідно сісти за стіл переговорів.
«Я прийняв у президентському палаці (Володимира) Зеленського з делегацією. Ми обговорили зусилля щодо завершення російсько-української війни справедливим світом», — сказав турецький лідер.
Переговори лідерів Туреччини та України відбулися в четвер в Анкарі. Вони тривали 2 години 40 хвилин. Після розмови з турецьким колегою Володимир Зеленський повідомив, що не полетить до Стамбула, але відправить туди делегацію, яка представлятиме Україну на переговорах із Росією.
Російська делегація прибула до Стамбула вранці у четвер, її очолює помічник президента РФ Володимир Мединський. Час початку переговорів поки що не визначено.
|