Олександр Усик нокаутував Дюбуа в п’ятому раунді та втретє став абсолютним чемпіоном у гевівейті
Категорія: Головне, Спорт
20 липня 2025 07:05
Переглядів: 219
Коментарів: 0
Надрукувати
У ніч на 20 липня на легендарному стадіоні "Вемблі" в Лондоні відбувся довгоочікуваний реванш за абсолютне чемпіонство світу у надважкій вазі. Український боксер Олександр Усик нокаутував британця Даніеля Дюбуа у п’ятому раунді, здобувши свою 24-ту перемогу в професійній кар’єрі та вдруге ставши абсолютним чемпіоном гевівейту.
Перші два раунди пройшли під контролем Усика — він впевнено тримав дистанцію та двічі точно влучав лівим боковим. У третьому Дюбуа спробував нав'язати боротьбу, влучивши у корпус, однак українець зберіг холоднокровність. Попри зниження темпу у четвертому раунді та черговий удар нижче пояса, Усик не втратив концентрації.
У п’ятому раунді Олександр спершу відправив суперника в нокдаун, а невдовзі нокаутував його потужним ударом, чим достроково завершив бій.
Це вже 15-та перемога Усика нокаутом. Він став першим боксером в історії, який двічі здобув статус абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, а до цього володів усіма поясами у крузервейті.
Раніше, у травні 2024 року, Усик став абсолютом після перемоги над Тайсоном Ф'юрі. Очікується, що саме Ф’юрі може стати його наступним суперником.
Це був другий бій Усика проти Дюбуа: у 2023 році українець переміг його у дев’ятому раунді нокаутом.
У андеркарді поєдинку ще один українець, Даніель Лапін, здобув перемогу над Едмондсоном та захистив пояс IBF International, тоді як Владислав Сіренко поступився британцеві Дакресу.
|