Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » 🚆 Атака на залізницю: які потяги затримуються після удару РФ

🚆 Атака на залізницю: які потяги затримуються після удару РФ

Категорія: Головне, Політика
🚆 Атака на залізницю: які потяги затримуються після удару РФ Росія знову вдарила по залізничній інфраструктурі України. Цього разу — на Дніпровському напрямку. Через знеструмлення ключових ділянок десятки пасажирів змушені чекати на вокзалах, а локомотивні бригади працюють у надзвичайному режимі.

🔹 Що сталося

У ніч на 17 вересня російські сили атакували об’єкти «Укрзалізниці», спричинивши перебої в русі потягів. Голова правління УЗ Олександр Перцовський повідомив, що компанія вже задіяла резервні тепловози, аби мінімізувати затримки.

«Резервні тепловози напоготові, локомотивні бригади виїжджають, допомагатимуть мінімізувати затримки й традиційно – довезти кожного», — написав він.
 

🔹 Які потяги затримуються

  1. 86/72 Львів – Запоріжжя – Павлоград
  2. 85/71 Запоріжжя, Павлоград – Львів
  3. 75 Київ – Кривий Ріг
  4. 80 Львів – Дніпро

Затримки можуть бути тривалими, але УЗ обіцяє, що всі пасажири будуть доставлені до пунктів призначення.

🔹 Контекст: вибух на Київщині

Це вже не перший інцидент за останні дні. Раніше на Київщині стався вибух у військовому потязі — детонували боєприпаси. Рух було тимчасово зупинено, три вагони — відчеплено. Особовий склад не постраждав.

ДСНС, залізничники та військові оперативно ліквідували наслідки, і вже ввечері сполучення на Київщині було відновлено.