Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » 🇩🇪 Мерц попросив Зеленського стримати наплив українських чоловіків до Німеччини

🇩🇪 Мерц попросив Зеленського стримати наплив українських чоловіків до Німеччини

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика

🇩🇪 Мерц попросив Зеленського стримати наплив українських чоловіків до НімеччиниКанцлер Німеччини Фрідріх Мерц звернувся до президента України Володимира Зеленського із проханням обмежити прибуття молодих українських чоловіків до Німеччини. Про це він повідомив після телефонної розмови з главою держави, передає Politico.


 

«Я попросив президента України забезпечити, щоб молоді чоловіки не приїжджали до Німеччини у великій кількості, а служили своїй країні. Вони там потрібні», — заявив Мерц.


Заява пролунала на тлі різкого зростання кількості українців віком 18–22 років, які прибули до Німеччини після пом’якшення правил виїзду з України. За даними ЗМІ, потік зріс удесятеро.


Раніше прем’єр Баварії Маркус Зьодер запропонував запровадити обмеження на в’їзд українських чоловіків. Також з 1 квітня 2025 року українці, які прибули до Німеччини, більше не отримують «бюргергельд» — соціальну допомогу для тих, хто шукає роботу або має низький дохід.

 

Раніше повідомлялося, що Німеччина збільшить допомогу Україні до 13,4 млрд доларів у 2026 році.