Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » ЗМІ: Трамп знову застосував метод тиску на Київ

ЗМІ: Трамп знову застосував метод тиску на Київ

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
ЗМІ: Трамп знову застосував метод тиску на КиївАдміністрація президента США Дональда Трампа прагне прискорити мирні переговори щодо війни в Україні, встановивши дедлайн до початку літа. У Вашингтоні вважають, що жорсткі часові рамки змусять сторони піти на компроміси. Про це повідомило NBC News, посилаючись на заяви президента України Володимира Зеленського.


Деталі

  • США пропонують завершити конфлікт до червня та розробляють детальний графік переговорів.
  • Білий дім і Кремль офіційно не підтвердили існування такого дедлайну.
  • Трамп не вперше застосовує метод жорстких часових рамок: аналогічний підхід використовувався щодо переговорів по Газі, Ірану та раніше у контексті війни в Україні.
  • Жоден із попередніх термінів не призвів до тривалого миру.
 

Позиції сторін


  • Основні розбіжності залишаються незмінними: Росія наполягає на відведенні українських військ зі сходу країни, Київ категорично проти.
  • Експерти попереджають: США мають більше важелів впливу на Україну, ніж на Росію, що може створити дисбаланс у переговорах.
  • Західні аналітики вважають, що без реальної міжнародної протидії Кремлю або перелому на фронті швидке завершення війни малоймовірне.

 

Контекст

 

Раніше повідомлялося, що під час переговорів в Абу-Дабі американська та українська делегації обговорювали можливість підписання мирної угоди вже у березні, а у травні — проведення виборів і референдуму.

 

Раніше Зеленський заявив, що США хочуть завершення війни до літа, але складні питання залишаються.