Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Зеленський: документи по гарантіях готові

Зеленський: документи по гарантіях готові

Категорія: Головне, Політика

Зеленський: документи по гарантіях готові Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 9 лютого заявив, що цього тижня відбудуться важливі міжнародні заходи, присвячені обороні та безпеці.


За його словами, українська позиція буде широко представлена як у Європі, так і в США, а переговорна група щодня працює над документами, які можуть дати результат на наступних зустрічах.


Зеленський наголосив, що надійні гарантії безпеки є єдиною реальною основою для миру. Він підкреслив: «Документи по гарантіях готові. Безпеці немає альтернативи. Миру немає альтернативи. Відновленню нашої держави немає альтернативи».

 

Президент пояснив, що лише чіткі й узгоджені гарантії можуть захистити Україну від нових ударів чи гібридних операцій з боку Росії. Саме тому Київ наполягає на їхньому закріпленні в міжнародних домовленостях.

 

Раніше повідомлялося, що Кремль готує новий масштабний наступ на Україну.