"Жирона" гратиме в єврокубках! Щоправда, клубу доведеться суттєво оновити інфраструктуру
22-04-2024, 18:16,22 60 0
 Каталонська "Жирона", обличчя якої багато в чому визначають українські легіонери Артем Довбик і Віктор Циганков, напередодні обіграла "Кадіс" із рахунком 4:1, і вперше у своїй історії пробилася в єврокубки. Не секрет, що букмекерські контори України зі зрозумілих причин пропонують
17-річний шахіст Гукеш Доммараджу з Індії переміг на турнірі претендентів
22-04-2024, 07:40,22 90 0
 Індійський шахіст Гукеш Доммараджу став переможцем турніру претендентів у канадському Торонто.
«Астон Вілла» вибила «Лілль» в серії пенальті та вийшла до півфіналу Ліги конференцій
19-04-2024, 06:36,19 163 0
 Англійська "Астон Вілла" здобула перемогу над французьким "Ліллем" у чвертьфіналі Ліги конференцій сезону-2023/2024.
Визначились півфіналісти Ліги Європи
19-04-2024, 06:14,19 139 0
Визначилися всі 4 півфіналісти Ліги Європи сезону-2023/2024.
Мадридський «Реал» обіграв «Манчестер Сіті» та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів
18-04-2024, 06:03,18 155 0
 Мадридський «Реал» обіграв «Манчестер Сіті» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
"Баварія" обіграла "Арсенал" і вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів
18-04-2024, 05:59,18 151 0
 «Баварія» обіграла «Арсенал» у чвертьфінальному матчі-відповіді фіналу Ліги чемпіонів.
Дортмундська «Борусія» обіграла «Атлетико» та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів
17-04-2024, 06:02,17 172 0
Дортмундська «Борусія» на своєму полі обіграла мадридський «Атлетіко» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
ПСЖ розгромив «Барселону» та вийшов у півфінал Ліги чемпіонів
17-04-2024, 05:49,17 153 0
 Паризький ПСЖ на виїзді розгоромив «Барселону» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
"Аталанта" розгромила "Ліверпуль" у першому матчі 1/4 фіналу ЛЕ
12-04-2024, 05:16,12 267 0
 Італійська "Аталанта" на виїзді розгромила англійський "Ліверпуль" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.
"Рома" обіграла "Мілан" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи
12-04-2024, 05:13,12 222 0
 "Рома" на виїзді обіграла "Мілан" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.
«Барселона» обіграла ПСЖ у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
11-04-2024, 05:22,11 238 0
"Барселона" на виїзді обіграла паризький ПСЖ у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
"Атлетико" обіграв "Боруссію" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
11-04-2024, 05:17,11 213 0
 Мадридський "Атлетіко" на своєму полі обіграв дортмундську "Боруссію" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
«Реал Мадрид» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
10-04-2024, 05:35,10 227 0
 Іспанський "Реал Мадрид" зіграв унічию з англійським "Манчестер Сіті" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.
"Арсенал" зіграв унічию з "Баварією" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів
10-04-2024, 05:31,10 208 0
 Лондонський "Арсенал" зіграв унічию з мюнхенською "Баварією" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
Футболісти п'яти українських клубів отримали броню від мобілізації
10-04-2024, 05:28,10 218 0
Міністерство спорту України включило футболістів п'яти клубів до переліку звільнених від мобілізації.
Організатори матчів Ліги чемпіонів відреагували на погрози терактів
10-04-2024, 05:24,10 132 0
Міністерство внутрішніх справ Іспанії посилить антитерористичні заходи безпеки на двох матчах 1/4 фіналу Ліги чемпіонів (ЛЧ) у Мадриді. Про це повідомляє Mundo Deportivo.
Збірна України з футболу вийшла у фінальну частину Євро-2024
27-03-2024, 05:37,27 459 0
 Збірна України обіграла Ісландію у фіналі кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.
Грузія вперше в історії вийшла на чемпіонат Європи з футболу
27-03-2024, 05:35,27 426 0
 Збірна Грузії з футболу перемогла Грецію у фінальному матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.
Збірна Грузії з футболу вийшла у фінал кваліфікації Євро-2024
22-03-2024, 14:22,22 557 0
Збірна Грузії з футболу обіграла Люксембург у півфіналі кваліфікації чемпіонату Європи-2024.
Збірна України з футболу вийшла у фінал кваліфікації Євро-2024
22-03-2024, 11:58,22 525 0
Збірна України з футболу обіграла Боснію та Герцеговину у півфіналі кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року, - пишуть Запорізькі Вісті.