» » » » "Інтер" поступився "Атлетіко" по серії пенальті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Інтер" поступився "Атлетіко" по серії пенальті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

"Інтер" поступився "Атлетіко" по серії пенальті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонівМіланський «Інтер» поступився за серією пенальті мадридському «Атлетіко» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Таким чином футболісти не змогли пробитися до чвертьфіналу змагань на зустрічі, що пройшла в Мадриді.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь "Атлетіко", на 35 хвилині гол забив Антуан Грізманн, на 87-й – Мемфіс Депай. У "Інтера" на 33 хвилині забив Федеріко Дімарко.

У першому матчі міланська команда виграла з рахунком 1:0, тому було надано додатковий час. За 15 хвилин команди не забили жодного гола, було призначено серію пенальті. Голкіпер «Атлетико» Ян Облак відбив 2 удари та приніс своїй команді перемогу – 4:2.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів пройде у швейцарському Ньйоні 15 березня. Перші матчі цієї стадії відбудуться 9-10 квітня.

20 лютого Міланський "Інтер" на своєму полі обіграв мадридський "Атлетіко" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У складі переможців єдиний м'яч на 79-й хвилині забив Марко Арнаутович.