» » » » «Реал Мадрид» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

«Реал Мадрид» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Іспанський "Реал Мадрид" зіграв унічию з англійським "Манчестер Сіті" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» і завершилася з рахунком 3:3. На другій хвилині рахунок відкрив півзахисник гостей Бернард Сілва. На 12-й хвилині захисник Рубен Діаш забив автогол та зрівняв рахунок. За дві хвилини хавбек Родріго вивів «Реал» уперед.

У другому таймі на 66-й хвилині півзахисник Філіп Фоден зрівняв рахунок. За п'ять хвилин захисник Йошко Гвардіол вивів англійців уперед. На 79-й хвилині хавбек Федеріко Вальверде знову зрівняв рахунок.

Зустріч команд у відповідь пройде в Манчестері. Вона відбудеться 17 квітня.

Фінал Ліги чемпіонів проведуть на стадіоні "Уемблі" у Лондоні 1 червня.