Регистрация    Войти
Авторизация
» » » » Як правильно вибрати шинку

Як правильно вибрати шинку

Категория: Позиция » Новости Позиция » Общество
Як правильно вибрати шинку Традиційну шинку роблять зі свинини. Використовують лопаточну, спинну і шийну частини. Щоб купити якісний продукт треба прошутто купить, вибирайте шинку зроблену по ГОСТу. Якщо шинка зроблена за технічними умовами - швидше за все виробник відступив від традиційної рецептури і, скажімо, поклав м'ясо птиці, замість свинини, а то і зовсім соєвий білок.

 

Попросіть продавця розрізати продукт і уважно огляньте зріз. Якісна шинка складається з кускового м'яса, м'ясного фаршу в ній повинно бути не більше 15% - в залежності від сорту. Якщо на зрізі характерних м'ясних волокон не видно, а продукт зовні дуже схожий на ковбасу, від покупки краще утриматися. При нарізанні шинка не повинна кришитися. Якісний продукт має ніжну і соковиту консистенцію.

 

Піднесіть шинковий зріз до носа. Продукт має яскраво виражений шинковий запах? На жаль, але це означає лише, що виробник не поскупився на штучні добавки і ароматизатори. Без них шинка пахне свіжим м'ясом. До речі, натуральні прянощі не в змозі заглушити і запах соєвого білка, а тому, виробники, які розбавляють продукт соєю, змушені застосовувати штучні ароматизатори.

 

Побічно про якість продукту можна судити за ціною. Хороша шинка не може бути дешевою, адже з 1 кг м'яса виготовляють всього 700 грамів цього продукту. Шинка продукт не лише смачний, але і корисний. У ній містяться такі мінеральні речовини як калій, сірка, фосфор, цинк, селен, залізо, йод, магній і кальцій, а також вітаміни PP, A, B3, B9, B5, B12, C.

 

Основна користь якісної шинки полягає в наступному:

Набір м'язової маси, постачання організму енергією,збільшення апетиту. При цьому зловживати шинкою не варто. Надмірне поїдання цього продукту може викликати бронхіт, емфізему і навіть рак кишечника. У цьому питанні треба знати міру - не вживати в їжу більше 500 грам продукту в тиждень.

 

Запах і смак. Запах повинен бути легкий, приємний, м'ясний. Смак - збалансований, злегка пряний, без сторонніх «нот».

Якщо запах сильний або різкий - це говорить про додавання підсилювачів смаку і запаху. Занадто «нав'язливий» смак, довго залишається в роті - використання тих же хімічних добавок. «Кислинка» вказує на прострочений продукт.

Термін зберігання шинки

Варено-копчена в натуральній оболонці - не більше 4 діб в холодильнику; шинка у вакуумній упаковці - до 25 діб, шинка в поліамідної оболонці - до 30 діб. Шинка в нарізці - не більше 3-х суто.

 

Поради по вибору шинки

Іноді продавці погоджуються дати спробувати шматочок шинки на смак. Якщо він кришиться при згинанні, значить, в продукті в надлишку сої і крохмалю. Рідина, що виділяється при натисканні добрий знак, який сигналізує про те, що в шинці відсутні розпушувачі. Однак, надто вологим продукт теж бути не повинен, це може свідчити про те, що в шинку додали воду або використовували заморожене сировину. Продукт з металевим блиском краще не брати швидше за все, в ньому містяться консерванти.

По запаху можна визначити не тільки «залежак», а й дізнатися, які добавки виробник поклав у шинку. Хороший продукт повинен пахнути м'ясом, і тільки злегка копченого. Явний нав'язливий запах свідчить про те, що в шинці багато ароматизаторів. Нерідко їх кладуть, щоб замаскувати запах сої і фаршу. Однак шкоди вони ніякого не несуть, якщо вони в прийнятних кількостях.

Що стосується співвідношення «ціна-якість», в даному випадку цей принцип підходить як ніколи краще. одне просте правило хороша шинка повинна коштувати дорожче сирої свинини, філе або лопаткової частини.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.