» » » » Ліга Чемпіонів: "Динамо" перемагає "Фенербахче" в додатковий час

Ліга Чемпіонів: "Динамо" перемагає "Фенербахче" в додатковий час

Ліга Чемпіонів: "Динамо" перемагає "Фенербахче" в додатковий часВ середу, 27 липня, в Стамбулі на стадіоні "Ulker" вібдувся другий матч другого кваліфікаційного раунду в якому київське "Динамо" обіграло місцевий "Фенербахче" з рахунком 1:2.

Перший тайм був надскладним для "Динамо", віце-чемпіон Туреччини володів ігровою та теріторіальною перевагою та створив багато гольових моментів, але киянам вдалося втримати свої ворота недоторканими.

Ключовим моментом матчу стала 53 хвилина, Исмаіл Юксек за фол на Віталію Буяльскому отримав другу жовту картку, яка перетворилася в червону і "Фенербахче" залишився в меншості.

Через 4 хвилини, все той же Буяльский замкнув простріл с правого флангу від Кендзьори і відкрив рахунок у матчі.

На 70-й хвилині турки заробили пенальті, до 11-метрової позначки підійшов Енер Валенсія, але реалізувати саою нагоду зрівняти рахунок не зміг, киян виручив Георгій Бущан.

Тим не менш туркам на 89-й хвилині гри все ж таки вдалося перевести матч в овертайм, гол на рахунку Атили Салая.

В додаткових екстратаймах кияни постійно тисли на ворота "Фенербахче", Ілля Забарний двічі влучав в каркас воріт.

Переможний м'яч на 114 хвилині матчу забив Олександр Караваєв - 1:2 і тепер у третій кваліфікації кияни зіграють з австрійським "Штурмом".