» » » » Ліга Європи: Київське "Динамо" програло кіпрському АЕКу

Ліга Європи: Київське "Динамо" програло кіпрському АЕКу

Категорія: Головне, Спорт
Ліга Європи: Київське "Динамо" програло кіпрському АЕКу У Кракові (Польща) на стадіоні "МКС Краковія" завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги Європи. Київське "Динамо", будучи номінальним господарем поля, поступилося АЕКу з Ларнаки з рахунком 0:1.

Єдиний м'яч у цій зустрічі на 8-й хвилині забив Адам Дюрчо. Киянам так і не вдалося відігратися, хоча на 30 хвилині Віталій Буяльський і зміг вразити ворота суперника. Гол форварда "Динамо" було скасовано за допомогою системи VAR.

Київське "Динамо" зазнало вже другої поразки в Лізі Європи. Раніше кияни поступилися "Фенербахче" з рахунком 1:2. "Динамо" посідає останнє місце у турнірній таблиці групи B. АЕК набрав три очки і піднявся на третє місце.