» » » » Ліга Конференцій: "Дніпро-1" перемагає "Аполлон"

Ліга Конференцій: "Дніпро-1" перемагає "Аполлон"

Ліга Конференцій: "Дніпро-1" перемагає "Аполлон"В четвер, 15 вересня, в Нікосії, на стадіоні "ГСП" відбувся матч другого туру Ліги Конференцій у якому місцевий "Аполлон" поступився "Дніпру-1" з рахунком 1-3.

Рахунок у матчі був відкритий вже на 11-й хвилині матчу - Гуцуляк чудовою передачею відправив Довбика з м'ячем у прорив, той вийшов на кіпера під кутом і ідеально покотив на Рубчинського - юний хавбек у підкаті добив у порожні.

На 26-й хвилині бронзовому призеру УПЛ вдалося подвоїти свою перевагу - і знову гольову атаку розпочав Гуцуляк який віддав гострий пас на Рубчинського, який в дотик зіграв на Довбика і форвард збірної України забив гол у майже порожні ворота.

Забити в третє "Дніпру-1" вдалося на 45+1 хвилині - Довбик чудово розігнав атаку, відпасував на Бузанелло, який уже за кілька секунд повернув м'яч головному бомбардиру. Тому залишалося направити сферу у бік порожнього кута. 3:0 на користь української команди.

Після перерви кіпріотам вдалося відіграти один гол, але на більше "Аполлону" не вистачило.

1:3 - перша єврокубкова перемога "Дніпра-1".