» » » » Ліга Європи: «Динамо» на виїзді поступилося «Ренну»

Ліга Європи: «Динамо» на виїзді поступилося «Ренну»

Категорія: Головне, Спорт
Ліга Європи: «Динамо» на виїзді поступилося «Ренну» 6 жовтня, відбувся матч 3-го туру Ліги Європи між французьким «Ренном» та київським «Динамо». Команди грали на стадіоні «Роазон Парк» у Ренні. Протистояння завершилося з рахунком 2:1 на користь господарів.

На 23-й хвилині рахунок відкрив Мартен Тер'є після пасу Аміна Гуїрі. Через 10 хвилин Віктор Циганков відновив рівність на табло, проте на 89-й хвилині Дезіре Дуе вивів французький клуб уперед, встановивши підсумковий рахунок - 2:1.

У 1-му турі поточного сезону в рамках Ліги Європи українська команда зазнала поразки у грі з «Фенербахче» з рахунком 1:2, а у другій грі українці поступилися кіпрському клубу «АЕК Ларнака» з рахунком 0:1.

Після двох турів турецький клуб очолює турнірну таблицю групи B із чотирма очками. У «Ренна» стільки ж очок, у «Ларнакі» – три.

Київське "Динамо" з нулем очок після двох поразок на старті замикає турнірну таблицю квартету B.