» » » » ЧС-2022: Португалія перемогла Гану

ЧС-2022: Португалія перемогла Гану

ЧС-2022: Португалія перемогла Гану Збірна Португалії здобула перемогу над національною командою Гани у матчі стартового туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року у Катарі.

Зустріч пройшла у Досі на стадіоні 974 та завершилася з рахунком 3:2. На 65-й хвилині рахунок відкрив нападник Кріштіану Роналду, реалізувавши пенальті. На 73-й хвилині Гана зрівняла рахунок завдяки голу півзахисника Андре Айю.

На 78-й хвилині півзахисник Жоау Фелікс вивів португальців уперед. На 80-й хвилині хавбек португальців Рафаел Леау забив ще один м'яч. На 89-й хвилині півзахисник Осман Букарі відзначився за Гану.

Раніше у четвер, 24 листопада, відбувся ще один матч групи H. Збірна Уругваю зіграла безгольову нічию з національною командою Південної Кореї.

Чемпіонат світу триватиме до 18 грудня. Збірна Португалії ніколи не ставала переможцем мундіалю.