» » » » ЧС-2022: Іран переміг Вельс

ЧС-2022: Іран переміг Вельс

ЧС-2022: Іран переміг Вельс  Збірна Ірану з футболу обіграла команду Вельсу у другому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу у Катарі-2022.

Зустріч у групі B завершилась із рахунком 2:0. На 85-й хвилині гри голкіпер збірної Уельсу Вейн Хеннессі був вилучений. Під час зіткнення з форвардом суперників Мехді Таремі він високо підняв ногу і вдарив гравця коліном по обличчю.

Після цього в доданий до другого тайму час хавбек іранців Роузбеш Чешмі та захисник Рамін Резаян забили два м'ячі.

22 листопада Уельс уникнув поразки від США у матчі першого туру чемпіонату. На 86-й хвилині при рахунку 1:0 на користь американців півзахисник Уельсу Гарет Бейл реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:1. Іран 21 листопада програв Англії з рахунком 2:6.

Крім Уельсу та Ірану, у групі B виступають також Англія та США. Команди зустрінуться у п'ятницю, 25 листопада, о 21:00 за київським часом.

Чемпіонат світу в Катарі стартував 20 листопада та триватиме до 18 грудня.