» » » » ЧС-2022: Хорватія здобула перемогу над Канадою

ЧС-2022: Хорватія здобула перемогу над Канадою

ЧС-2022: Хорватія здобула перемогу над Канадою Збірна Хорватії здобула перемогу над національною командою Канади у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

Зустріч завершилась із рахунком 4:1. Перший м'яч у грі забив канадський форвард Альфонсо Девіс на другій хвилині. Після хорватів вивели вперед дубль Андрія Крамарича, а також голи Марко Лівайя та Ловро Майєра.

Раніше в іншому матчі групи F збірна Марокко здобула перемогу з рахунком 2:0 над національною командою Бельгії. Першим ворота суперників на 73-й хвилині вразив нападник Абдельхамід Сабірі. Зміцнив перевагу марокканської команди півзахисник Закарія Абухляль.

ЧС-2022: Хорватія здобула перемогу над КанадоюПісля двох турів таблицю групи F очолює Хорватія із чотирма очками. Слідом за нею з такою кількістю очок розташувалася команда Марокко. На третьому рядку – Бельгія з трьома очками. Замикає рейтинг Канада, яка не має в активі очок і втратила шанси на вихід із групи.