» » » » Збірна Аргентини вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Аргентини вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Аргентини вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світуЗбірна Аргентини з футболу перемогла команду Австралії та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу в Катарі.

Зустріч відбулася в Аль-Райані і завершилася з рахунком 2:1. Перший м'яч забив на 35-й хвилині нападник Ліонель Мессі. Ця зустріч стала для нього 1000-ю у професійній кар'єрі.

На 58-й хвилині ворота суперників вразив форвард Хуліан Альварес і зміцнив перевагу Аргентини. На 77-й хвилині Енцо Фернандес забив автогол.

Раніше 3 грудня збірна Нідерландів перемогла на стадії 1/8 фіналу команду США із рахунком 3:1. Єдиний м'яч США забив нападник Хаджі Райт. У складі переможців голами відзначилися Мемфіс Депай, Дейлі Блінд та Дензел Думфріс.

Голландці та аргентинці зіграють у чвертьфіналі. Зустріч відбудеться 9 грудня о 21:00 за київським часом.

Чемпіонат світу в Катарі стартував 20 листопада та триватиме до 18 грудня.