» » » » Збірна Франції вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Франції вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Франції вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу Збірна Франції з футболу перемогла команду Польщі та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Зустріч відбулася у Досі на стадіоні «Ель-Тумама» і завершилася з рахунком 3:1. Перший забитим м'ячем на 44-й хвилині відзначився нападник Олів'є Жиру.

У другому таймі дубль оформив форвард Кіліан Мбаппе. У складі збірної Польщі на останніх хвилинах доданого часу з другого разу реалізував пенальті Роберт Левандовський.

У чвертьфіналі, що пройде 10 грудня, французи зустрінеться з переможцем матчу між командами Англії та Сенегалу. Збірні почнуть бій за можливість пройти далі 4 грудня о 22:00 за київським часом.

Раніше до чвертьфіналу вийшла збірна Аргентини. Латиноамериканська команда здобула перемогу над Австралією з рахунком 2:1. У чвертьфіналі аргентинці зіграють проти голландців. Зустріч відбудеться 9 грудня.

Французи є чинними чемпіонами світу. Вони вийшли у плей-офф із першого місця групи D.