» » » » Збірна Англії розгромила Сенегал і вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Англії розгромила Сенегал і вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу

Збірна Англії розгромила Сенегал і вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу Збірна Англії обіграла команду Сенегалу та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Зустріч відбулася на стадіоні «Ель-Байт» у місті Ель-Хаур та завершилася з рахунком 3:0. Першим ворота сенегальців вразив Джордан Хендерсон.

Зміцнив перевагу команди капітан Харрі Кейн. Розгромним рахунок зробив Букайо Сака.

У чвертьфіналі англійці зіграють проти чинних чемпіонів світу - збірної Франції. Гра пройде 10 грудня о 21:00 за київським часом.

Збірна Франції з футболу у 1/8 фіналу перемогла команду Польщі. Зустріч завершилась із рахунком 3:1. У складі переможців голом відзначився нападник Олів'є Жиру, а Кіліан Мбаппе оформив дубль.

Польський форвард Роберт Левандовськи реалізував пенальті на останніх хвилинах матчу.