» » » » Левандовський оцінив виліт збірної Польщі з чемпіонату світу-2022

Левандовський оцінив виліт збірної Польщі з чемпіонату світу-2022

Левандовський оцінив виліт збірної Польщі з чемпіонату світу-2022 Капітан збірної Польщі Роберт Левандовскі оцінив виліт національної команди до 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року в Катарі. Його слова наводить Przegląd Sportowy.

«Якщо дивитися через призму матчу, то ми виклалися на повну. Створили кілька моментів, особливо у першому таймі», - заявив футболіст. Він наголосив, що команда боролася і створила позитивний стимул, забивши м'яч наприкінці зустрічі, але одного цього було недостатньо.

Збірна Польщі вилетіла з чемпіонату світу-2022 у Катарі на стадії 1/8 фіналу. У першому матчі плей-офф команда програла чинним чемпіонам світу - французам. Зустріч завершилась із рахунком 1:3.

Єдиний м'яч польської збірної на рахунку Левандовськи, який з другої спроби реалізував пенальті на останніх хвилинах гри.

Чемпіонат світу триватиме до 18 грудня. У чвертьфіналі французи зустрінуться із англійцями.