» » » » Збірна Хорватії обіграла Японію в серії пенальті та вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022

Збірна Хорватії обіграла Японію в серії пенальті та вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022 Збірна Хорватії обіграла команду Японії та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу в Катарі.

Зустріч відбулася в Ель-Вакрі на стадіоні «Ель-Джануб». Перший м'яч на 43-й хвилині забив японський форвард Дайдзен Маеда, на 55-й хвилині нападник хорватів Іван Перішич зрівняв рахунок. Далі у другому таймі глядачі не побачили голів. На додатковий час виявити переможця не вдалося. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися хорвати (3:1).

9 грудня у чвертьфіналі Хорватія зіграє з переможцем матчу Бразилія – Південна Корея. Команди зустрінуться 5 грудня о 21:00 за київським часом.

Раніше до стадії 1/4 фіналу пробилися Англія, Нідерланди Аргентина та Франція. Французький нападаючий Кіліан Мбаппе у грі проти команди Польщі досяг позначки дев'яти забитих м'ячів на чемпіонатах світу, для цього йому знадобилося 11 матчів.

Француз став першим гравцем в історії, якому вдалося вразити ворота суперників дев'ять разів до 24 років.

Чемпіонат світу в Катарі стартував 20 листопада та триватиме до 18 грудня.