» » » » ЧС-2022: Збірна Марокко обіграла Португалію та вийшла у півфінал

ЧС-2022: Збірна Марокко обіграла Португалію та вийшла у півфінал

ЧС-2022: Збірна Марокко обіграла Португалію та вийшла у півфінал Збірна Португалії програла команді Марокко у чвертьфіналі чемпіонату світу у Катарі та вилетіла з турніру.

Зустріч пройшла у Досі на стадіоні «Ель-Тумама» та завершилася з рахунком 1:0 на користь марокканців. Єдиний м'яч на 42-й хвилині забив форвард Юссеф Ен-Несірі. Цей матч став 196-м у кар'єрі нападаючого Кріштіану Роналду за збірну Португалії.

Таким чином він повторив світовий рекорд з ігор за національні команди, встановлений кувейтським футболістом Бадером Аль-Мутавою.

14 грудня на стадії 1/2 фіналу турніру марокканці зіграють із Францією. Зустріч відбудеться 10 грудня о 21:00 за київським часом.

9 грудня Хорватія обіграла Бразилію та стала першим півфіналістом чемпіонату світу. Основний час завершився з рахунком 0:0, у додатковий час команди забили по одному м'ячу. У серії пенальті сильнішими виявилися хорвати (4:2). Далі також після серії пенальті (4:3) Аргентина у чвертьфіналі перемогла Нідерланди.

Чемпіонат світу в Катарі стартував 20 листопада та триватиме до 18 грудня.