» » » » ЧС-2022: Збірна Франції перемогла Англію та вийшла у півфінал

ЧС-2022: Збірна Франції перемогла Англію та вийшла у півфінал

Категорія: Головне, Спорт
ЧС-2022: Збірна Франції перемогла Англію та вийшла у півфінал Збірна Франції перемогла команду Англії 2:1 та вийшла у півфінал чемпіонату світу.

Зустріч пройшла Ель-Хауре на стадіоні "Ель-Байт" і завершилася з рахунком 2:1. Перший м'яч на 17-й хвилині забив французький півзахисник Орельєн Чуамені. На 54-й хвилині англійський форвард Гаррі Кейн реалізував пенальті, проте за 12 хвилин до закінчення другого тайму Олів'є Жіру знову вивів Францію вперед.

Раніше у суботу, 10 грудня, Марокко обіграло Португалію у чвертьфіналі з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 42-й хвилині забив форвард Юссеф Ен-Несірі. У жодному із матчів чемпіонату світу в Катарі суперники не змогли вразити ворота збірної Марокко.

14 грудня марокканці та французи зустрінуться у півфіналі. Збірна Франції є чинним чемпіоном світу. У 2018 році команда у фіналі обіграла Хорватію 4:2.

Чемпіонат світу в Катарі стартував 20 листопада та триватиме до 18 грудня.