» » » » Роналду прокоментував виліт збірної Португалії з чемпіонату світу

Роналду прокоментував виліт збірної Португалії з чемпіонату світу

Роналду прокоментував виліт збірної Португалії з чемпіонату світуНападник збірної Португалії Кріштіану Роналду в Instagram прокоментував виліт команди з чемпіонату світу у чвертьфіналі.

«Виграти чемпіонат світу для Португалії було найбільшою та амбітною мрією у моїй кар'єрі. На щастя, я виграв багато титулів міжнародного рівня, зокрема й за Португалію, але найбільшою мрією було вивести нашу країну на найвищий рівень у світі», — заявив футболіст.

Роналду зазначив, що завжди боровся за перемогу, викладався на повну і ніколи не відмовлявся від цієї мрії.

Чвертьфінальний матч став 196-м у кар'єрі Роналду за національну команду. Таким чином, він повторив світовий рекорд з ігор за збірні, встановлений кувейтським футболістом Бадером Аль-Мутавою.

10 грудня Португалія не змогла вийти у півфінал, програвши Марокко з рахунком 0:1. Єдиний м'яч на 42-й хвилині забив марокканський форвард Юссеф Ен-Несірі.