» » » » Ліга чемпіонів: "Реал" розгромив "Ліверпуль" у першому матчі 1/8 фіналу

Ліга чемпіонів: "Реал" розгромив "Ліверпуль" у першому матчі 1/8 фіналу

Ліга чемпіонів: "Реал" розгромив "Ліверпуль" у першому матчі 1/8 фіналуМадридський "Реал" розгромив англійський "Ліверпуль" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2022/2023.

Зустріч відбулася у Ліверпулі на стадіоні «Енфілд» і завершилася з рахунком 5:2 на користь гостей. Рахунок на четвертій хвилині відкрив нападник англійців Дарвін Нуньєс. На 14-тій перевагу команди збільшив півзахисник Мохамед Салах.

Потім зробив рахунок нічийним хавбек Вінісіусом Жуніором, який оформив дубль.

У другому таймі на 47-й хвилині "Реал" вивів уперед захисник Едер Мілітао. На 55-й хвилині перевагу команди збільшив нападник Карім Бензема. На 67-й хвилині він оформив дубль.

У паралельній зустрічі італійський "Наполі" обіграв німецький "Айнтрахт" з рахунком 2:0. На 35-й хвилині пенальті не забив Хвіча Кварацхелія.

Матчі у відповідь пройдуть 15 березня і почнуться о 22:00 за київським часом.

Фінал турніру відбудеться 10 червня 2023 року на «Олімпійському стадіоні Ататюрка» у Стамбулі.