» » » » «Манчестер Сіті» втратив перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

«Манчестер Сіті» втратив перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

«Манчестер Сіті» втратив перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Англійський "Манчестер Сіті" зіграв унічию з німецьким "РБ Лейпцигом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2022/2023.

Зустріч відбулася на стадіоні "Ред Булл Арена Лейпциг" і завершилася з рахунком 1:1. Рахунок на 27-й хвилині відкрив півзахисник англійців Ріяд Марез. На 70-й хвилині рахунок зрівняв захисник Йошка Гвардіол.

У паралельній зустрічі італійський "Інтер" виграв у португальського "Порту". Остаточний рахунок у зустрічі – 1:0.

Матчі у відповідь пройдуть 15 березня і почнуться о 22:00 за київським часом.

Фінал турніру відбудеться 10 червня 2023 року на «Олімпійському стадіоні Ататюрка» у Стамбулі.