» » » » "Реал" обіграв "Челсі" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Реал" обіграв "Челсі" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Реал" обіграв "Челсі" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Мадридський "Реал" обіграв лондонський "Челсі" у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч, що відбулася на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" у Мадриді, завершилася з рахунком 1:0. На 21-й хвилині гри ворота суперників вразив форвард Карім Бензема, а на 70-ій перевагу господарів зміцнив Марко Асенсіо.

Таким чином, "Реал" продовжив гольову серію в домашніх матчах плей-офф Ліги чемпіонів, яка триває вже 12 років. З 59-ї хвилини гості грали у меншості, оскільки хавбек Бен Чілуелл отримав пряму червону картку.

Друга зустріч команд відбудеться 18 квітня. Стартовий свисток прозвучить о 22:00 за київським часом.

У паралельному матчі "Мілан" з рахунком 1:0 обіграв "Наполі". Єдиний м'яч забив Ісмаель Беннасер. Другу гру клуби також проведуть 18 квітня. Вона розпочнеться о 22:00 за московським часом.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2022/2023 пройде на Олімпійському стадіоні Ататюрка у Стамбулі. Гра відбудеться 10 червня.