» » » » "Реал" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

"Реал" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Категорія: Головне, Спорт
"Реал" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів"Реал" обіграв "Челсі" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла у Лондоні та завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей. Дублем у складі переможців відзначився бразильський нападник Родріго. Він вразив ворота суперників на 58-й та 80-й хвилинах.

У першому матчі, що пройшов 12 квітня, "Реал" обіграв "Челсі" з рахунком 2:0. На 21-й хвилині гри ворота суперників вразив форвард Карім Бензема, а на 70-ій перевагу мадридського клубу зміцнив Марко Асенсіо. Таким чином, іспанський клуб виявився сильнішим за англійську із загальним рахунком 4:0.

Ще одним півфіналістом турніру став "Мілан". Клуб виявився сильнішим за «Наполі», у першому матчі здобувши перемогу з рахунком 1:0, а у другому зігравши внічию 1:1.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2022/2023 пройде на Олімпійському стадіоні Ататюрка у Стамбулі. Гра відбудеться 10 червня. Російські клуби не беруть участі у розіграшах єврокубків у сезоні-2022/2023 за рішенням Союзу європейських футбольних асоціацій.