» » » » Визначились півфіналісти Ліги Європи

Визначились півфіналісти Ліги Європи

Визначились півфіналісти Ліги ЄвропиВизначились півфіналісти Ліги Європи сезону-2022/2023.

До 1/2 фіналу вийшла іспанська «Севілья», яка здобула розгромну домашню перемогу над англійським «Манчестер Юнайтед» з рахунком 3:0. Рахунок на восьмій хвилині зустрічі після помилки гравців суперника відкрив нападник Юссеф Ен-Несірі. На 47-й хвилині перевагу збільшив захисник Лоїк Баде. На 81-й хвилині Ен-Несірі зробив дубль. Перший матч завершився внічию – 2:2.

Також у півфінал пройшли туринський «Ювентус», який за сумою двох зустрічей виявився сильнішим за португальський «Спортінг», і німецький «Байєр», який вибив бельгійський «Юніон». Останню путівку здобула італійська «Рома», яка переграла у додатковий час нідерландський «Фейєнорд».

Фінал Ліги Європи-2023 пройде 31 травня. Матч відбудеться у Будапешті на стадіоні "Ференц Пушкаш".