» » » » «Реал» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів

«Реал» зіграв унічию з «Манчестер Сіті» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонівМадридський "Реал" зіграв унічию "Манчестер Сіті" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Про це повідомляють "Запорізькі Вісті".

Зустріч пройшла у Мадриді та завершилася з рахунком 1:1. Перший м'яч на 36-й хвилині забив форвард господарів Вінісіус Жуніор. Потім на 67-й хвилині Кевін Де Брейне допоміг господарям зрівняти рахунок.

Другий матч команди проведуть 17 травня у Манчестері. Стартовий свисток прозвучить о 22:00 за київським часом. Переможець цієї пари зустрінеться у фіналі з переможцем протистояння між «Міланом» та «Інтером».

Фінал Ліги чемпіонів 2023 пройде на Олімпійському стадіоні Ататюрка в Стамбулі. Гра відбудеться 10 червня.