» » » » "Інтер" з рахунком 2:0 обіграв "Мілан" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

"Інтер" з рахунком 2:0 обіграв "Мілан" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Інтер" обіграв "Мілан" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Зустріч завершилась із рахунком 2:0.

Голами на 8-й та 11-й хвилині відзначилися Едін Джеко та Генріх Мхітарян. На 31-й хвилині гри суддя Хесус Хіль Мансано призначив пенальті у ворота "Мілана", проте змінив рішення після перевірки епізоду за допомогою системи відеодопомоги арбітрам (VAR).

Джеко став одним із найбільш вікових авторів голу в історії плей-офф Ліги чемпіонів. Він вразив ворота суперників у віці 37 років та 54 дні. Рекорд на даний момент належить колишньому форварду «Манчестер Юнайтед» Райану Гіггсу, який у 2011-му році забив «Байєру» у віці 37 років та 148 днів.

Другий матч «Мілан» та «Інтер» проведуть 16 травня. Стартовий свисток прозвучить о 22:00 за київським часом.

Фінал Ліги чемпіонів 2023 пройде на Олімпійському стадіоні Ататюрка в Стамбулі. Гра відбудеться 10 червня.