» » » » Ліга Європи: "Ювентус" вирвав нічию у "Севільї" у першому матчі 1/2 фіналу

Ліга Європи: "Ювентус" вирвав нічию у "Севільї" у першому матчі 1/2 фіналу

Ліга Європи: "Ювентус" вирвав нічию у "Севільї" у першому матчі 1/2 фіналу  Іспанська "Севілья" зіграла внічию з італійським "Ювентусом" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи сезону-2022/2023.

Зустріч пройшла в Турині на "Альянці Стадіум" і завершилася з рахунком 1:1. Перший м'яч на 26-й хвилині забив нападник іспанців Юссеф Ен-Несірі. На сьомій доданій до другого тайму хвилині рахунок зрівняв захисник Федеріко Гатті, вирвавши тим самим нічию для туринців.

У паралельному матчі грали між собою італійська «Рома» та німецький «Байєр». Італійці виявилися сильнішими - 1:0. Голом відзначився півзахисник Едоардо Бове на 62-й хвилині.

Зустрічі у відповідь пройдуть 18 травня і почнуться о 22:00 за московським часом. Фінал має відбутися 31 травня у Будапешті на стадіоні «Ференц Пушкаш».