» » » » "Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів

"Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів

"Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" розгромив мадридський "Реал" у другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла у Манчестері та завершилася з рахунком 4:0. У першому таймі хавбек господарів Бернарду Сілву оформив дубль.

Потім на 76-й хвилині захисник мадридців Едер Мілітао забив м'яч у ворота. У доданий до другого тайму час Хуліан Альварес зміцнив лідерство городян.

Перша гра команд завершилася внічию 1:1. Таким чином, за результатами двох зустрічей "Манчестер Сіті" вийшов у фінал Ліги чемпіонів, де зустрінеться з "Інтером". У півфінальній серії команда виявилася сильнішою за «Мілан».

Фінал Ліги чемпіонів 2023 пройде на Олімпійському стадіоні Ататюрка в Стамбулі. Матч відбудеться 10 червня.