» » » » Визначились фіналісти Ліги Європи

Визначились фіналісти Ліги Європи

Визначились фіналісти Ліги ЄвропиІталійська "Рома" та іспанська "Севілья" стали фіналістами Ліги Європи сезону-2022/2023.

Перший учасник вирішального матчу визначився у зустрічі проти німецького "Байєра". Гра пройшла у Леверкузені та завершилася з рахунком 0:0. У першому матчі італійці виявилися сильнішими — 1:0.

У паралельному матчі другу путівку здобула «Севілья», яка вибила з розіграшу турніру туринський «Ювентус». Основний час матчу, що пройшов у Севільї на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан", завершився з рахунком 1:1.

Перший м'яч на 65-й хвилині забив нападник італійців Душан Влахович. На 71-й хвилині рахунок зрівняв півзахисник Сусо. У першому екстра-таймі іспанців вивів уперед гол Еріка Ламели.

Фінал Ліги Європи має відбутися 31 травня. Він пройде у Будапешті на стадіоні «Ференц Пушкаш».