» » » » "Вест Хем" виграв Лігу конференцій

"Вест Хем" виграв Лігу конференцій

"Вест Хем" виграв Лігу конференцій Англійський "Вест Хем" виграв Лігу конференцій сезону-2022/2023.

У фінальній зустрічі, що пройшла в Празі на стадіоні «Сінобо Стедіум», команда виявилася сильнішою за італійську «Фіорентину» з рахунком 2:1, - пише zv.zp.ua.

На 62-й хвилині англійці вийшли вперед завдяки пенальті, який реалізував півзахисник Саїд Бенрахма. За п'ять хвилин хавбек Джакомо Бонавентура зрівняв рахунок. На 90-й хвилині переможний гол забив півзахисник Джеррод Боуен.

Під час матчу вболівальники розбили голову капітану "Фіорентини" Крістіано Бірагі склянкою. Він отримав розтин, через що арбітрам довелося зупинити матч.

"Вест Хем" вперше в історії виграв Лігу конференцій. Клуб ставав володарем Кубка володарів кубків, а також Кубка Інтертото.

Ліга Конференцій – третій за значимістю клубний турнір Старого світу після Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Переможець ЛЧ визначиться у фінальному матчі 10 червня. У ньому зіграють італійський "Інтер" та англійський "Манчестер Сіті".