» » » » Уругвай вперше виграв молодіжний чемпіонат світу з футболу

Уругвай вперше виграв молодіжний чемпіонат світу з футболу

Уругвай вперше виграв молодіжний чемпіонат світу з футболу Збірна Уругваю обіграла збірну Італії у фіналі молодіжного чемпіонату світу з футболу і вперше стала володарем цього трофею.

Фінальна зустріч, що проходила в аргентинському місті Ла-Плат, закінчилася з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Лусіано Родрігес на 86-й хвилині матчу.

Таким чином Уругвай вперше в історії став переможцем молодіжного чемпіонату світу. У 1997 і 2013 латиноамериканська збірна ставала віце-чемпіоном турніру, а в 1979 стала бронзовим призером.

Раніше стало відомо, що Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) опублікувала список змін, які будуть внесені до правил сезону-2022/2023.

Поправки набудуть чинності з 1 липня 2023 року. Зокрема, судді окремо враховуватимуть святкування голів під час розрахунку доданого до таймів часу.