» » » » Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного чемпіонату Європи

Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного чемпіонату Європи

Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного чемпіонату Європи Молодіжна збірна України обіграла Францію у чвертьфіналі чемпіонату Європи та вийшла у наступну стадію турніру, - пишуть "Запорізькі Вісті".

Зустріч проходила у румунському місті Клуж-Напока та завершилася перемогою українців з рахунком 3:1. На гол Райана Шеркі (19-а хвилина) команда Руслана Ротаня відповіла дублем Георгія Судакова (32-а та 44-а хвилина) та м'ячем Артема Бондаренка (86-а).

Українці вдруге у своїй історії вийшли до півфіналу молодіжного Євро, де 5 липня зустрінуться зі збірною Іспанії. У своєму чвертьфіналі іспанці виявилися сильнішими за Швейцарію (2:1).

В іншому півфіналі зіграють збірні Англії та Ізраїлю. Їхній матч також відбудеться 5 липня. Фінал турніру запланований на 8 липня і пройде у грузинському Батумі.