» » » » "Манчестер Сіті" виграв Суперкубок УЄФА

"Манчестер Сіті" виграв Суперкубок УЄФА

"Манчестер Сіті" виграв Суперкубок УЄФААнглійський "Манчестер Сіті" виграв Суперкубок УЄФА 2023 року. У вирішальній зустрічі, що пройшла в Греції на стадіоні «Георгіос Караїскакіс», команда виявилася сильнішою за іспанську «Севілью» в серії післяматчевих пенальті — 5:4.

Основний час завершився з рахунком 1:1. На 25-й хвилині рахунок відкрив нападник іспанців Юссеф Ен-Несірі. На 63-й хвилині рахунок зрівняв півзахисник Коул Палмер.

Минулого сезону «Манчестер Сіті» виграв Лігу чемпіонів. Клуб обіграв італійський "Інтер" з рахунком 1:0 і вперше в історії став володарем трофею.

"Севілья" виграла Лігу Європи сезону-2022/2023. У вирішальній зустрічі, що відбулася у Будапешті на стадіоні «Пушкаш Арена», команда перемогла італійську «Рому» у післяматчевій серії пенальті.